19551.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 600 Ft
Duncker, [Carl von]: Radetzky apó könyve. Életkép korának történelmi keretében. Ausztria-Magyarország hadserege és népei számára írta: - - . Ford.: Idrányi Gábor. Bécs, 1891, Radetzky-emlék bizottmánya (Cs. és kir. udvari és állam-ny.), 1 t.+ IV+232 p. Szövegközi illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Korabeli egészvászon-kötésben, viseltes állapotban, kopottas, foltos borítóval, helyenként sérült, foltos lapokkal.