19550.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 800 Ft
Munk Arthur: A nagy káder. Egy pleni feljegyzései a forradalmi Oroszországból. Bp.,én., Pantheon, 440 p. Kiadói színes, festett art deco egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Munk Artúr (1886-1955) jugoszláviai magyar író, orvos.