Hillary Greenland: The Traditional Archer's Handbook. A Practical Guide. (Welwyn Garden City, 1998), magánkiadás. Szövegközi ábrákkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Farkas Pál: Az üteg. Egy önkéntes naplója. Második félév. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1916, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással, gyűrődésnyommal.
Munk Arthur: A nagy káder. Egy pleni feljegyzései a forradalmi Oroszországból. Bp.,én., Pantheon, 440 p. Kiadói színes, festett art deco egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Munk Artúr (1886-1955) jugoszláviai magyar író, orvos.
Temesváry Ferenc: Művészi fegyverek. Sárvár, 1971., Sárvári Városi Tanács VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítón két kisebb firkával, máskülönben jó állapotban.
Csikány Tamás: Csata Komáromnál 1849. július 2-án, avagy a szabadságharc harcászata. Bp., 2003, Hadimúzeum Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Huszár János: Kmety tábornok 1849-es dunántúli hadjárata. (DEDIKÁLT). Veszprém megyei honismereti tanulmányok V. Veszprém, 1978, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat - Hazafias Népfront Veszprém Megyei Bizottsága, 2 sztl. lev.+ 37-60 p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb sérüléssel. A szerző által Dr. Szele Lajos részére DEDIKÁLT példány.