Chriss Goss: Fegyvertársak. Egy angol és egy német vadászrepülő egység története 1940 augusztus és szeptember között. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2001, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Samuel Loring Morison - Norman Polmar: The American Battleship. St. Paul, 2003, MBI. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Geoffrey Carter: The Royal Navy at Portland 1900-2000. Liskeard, 2001., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Tito Benady: The Royal Navy at Gibraltar since 1900. Liskeard, 2004., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
John Whatling: The Royal Navy at Chatham 1900-2000. Liskeard, 2003., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Lt. Cdr. Ben Warlow RN: The Royal Navy at Devonport since 1900. Liskeard, 2005., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Lt. Cdr. Ben Warlow RN: The Royal Navy at Malta 1900-2000. Liskeard, 2002., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.