19214.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
3 800 Ft
9,84 EUR, 10,86 USD
1960-1961 Magyar Sakkélet folyóirat két teljes évfolyama (10-11. évf., 1-12. sz.) egybekötve, félvászon-kötésben