19211.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Az UTE 50 esztendős története 1885-1935. Bp., 1935, Hungária-ny.,161 p. Fekete-fehér fotókkal, és Szűcs Pál lapszéli rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borító sarkán gyűrődésnyommal, sérült gerinccel.