20080.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Christian Garve: Philosophische Anmerkungen und Abhandlungen zu Cicero's Büchern von den Pflichten. Anmerkungen zu dem zweyten und zu dem dritten Buche. (Két kötetben). Bécs, 1788, Johann Thomas Edlen von Trattnern (Trattner János Tamás). Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, előzéklapon régi Ioannis Horváth névbejegyzéssel (Horváth János püspök?), kissé sérült gerinccel, kopott borítóval. Csak a 2. és 3. könyv!