20082.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
4 200 Ft
Diogenes Laertius: Von den Leben und den Meinungen berühmter Philosophen. Aus dem Griechischen von D. L. Aug. Borheck. Második kötet. Bécs és Prága, 1807, Franz Haas Német nyelven. Későbbi aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, címlapon Szólon rézmetszetű portréjával, kissé sérült gerinccel és kissé kopott borítóval, egy lap felső sarkában javított, néhány kevés lap kissé foltos. Csak a 2. kötet!