20090.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Murai Henrik: Tíz tizedesjegyre számított kamatos-kamat-, betét-, járadék- és törlesztési táblák. 362 kidolgozott kölcsöntörlesztési tervvel. Szerk. - -. Bp., 1897, Szerzői, 344 p. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, régi könyvtári példány.