Könyvek: Technika

Tételek száma: 40

Csiba Vince: A Hughes-táviró kézikönyve. Táviró tisztviselők használatára. Bp., 1914, Farkas Testvérek Kő- és Könyvnyomdája, 179+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kisebb sérüléssel.
20128.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Marton Károly: A kisgyón-balinkai szénbányászat története. Veszprém, 1991, Veszprémi Szénbányák. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
20129.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,73
13,71
Péch József: Gátvédelem. Gyakorlati kézikönyv. Bp., 1918, Pallas, 343 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20130.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
JEan-Louis Loubet: Moments choisis Peugeot 200 ans: Edition de luxe 2010. 246p. Kiadói dombornyomott egészműbőr kötésben. Rendkívül gazdag képanyaggal. Autók, motorok, kerékpárok és egyéb technikai cikkek
20131.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
20132.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
20133.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
20134.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Legény Elemér: Történelmi miniatűrök. Regényes korrajz a magyar vasutasság életéből. Pagani Frigyes: A Magyar Államvasutiak Takarék- és Segélyszövetkezete története és működésének ismertetése. 1876-1943. A bevezetőt Dr. Szilágyi László írta. Bp.,1944, Athenaeum. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, borítóval.
20135.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Rostás Andor - Weil Ernő: PVC műanyag. Semsei Andor rajzaival. Bp., 1952, Népszava, 115+(1) p. Szövegközi fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 5100 példányban.
20136.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
VAZ-2108, VAZ-21083 személygépkocsik üzemeltetési utasítása. Moszkva-Bp., 1988, Avtoexport - Merkur, 52 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, néhány kissé foltos lappal.
20137.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Dr. Hajtó Sándor: Öntödei anyagismeret I. Vas és acél. Élmunkások Műszaki Könyvtára. Bp., [1949], Népszava, 39+(1) p.+ 1 t. Kiadói tűzött papírkötés
20138.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Üzemeltetési útmutató Wartburg 353 W típusú személygépkocsihoz. Leipzig, 1982, VEB Fachbuchverlag, 68 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, viseltes, kopott borítóval, helyenként lapszéli foltokkal.
20139.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft