2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
IV. Karszthidrológiai Konferencia tárgyalási anyaga. Tatabánya, 1963, Bányászati Kutató Intézet, 3 sztl. lev.+XI+(1)+361 p. Oldalszámozáson kÃvül egészoldalas ábrákkal, táblázatokkal. Félvászon-kötésben, kissé sérült borÃtóval, a tartalomjegyzékbÅ‘l egy lap hiányzik.