20013.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
C. Capellmann: Pastoral-Medizin. Paderborn, 1914, Bonifacius. 17., átdolgozott és bővített kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, címlapon intézményi bélyegzővel.