20054.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Eugen Dietrich: Neues Pharmazeutisches Manual. Elfte, vermehrte Auflage. Hrsg. von Dr. Karl Dieterich. Berlin, 1913, Julius Springer, VIII+774 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az elülső szennylap és előzéklap kijár, a címlapon kis hiánnyal, a hátsó szennylap és az utolsó lap (774/776) hiányzik.