20058.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Fülöp Tamás: Egészségügyi szervezéstan. DEDIKÁLT! Bp., 1963, Medicina. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, szakadt címlappal, jegyzetekkel, aláhúzásokkal.