20036.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Schaffer Károly: A lángész. Bp. 1938, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. 58 l., 1 lev. Számos szövegközti képpel, ábrával illusztrálva. /A természettudományok elemei 7./ Kiadói sérült papÃrborÃtóban.