Euklides: Az elemek első hat könyve. A Heiberg-féle szövegkiadás felhasználásával ford.: Baumgartner Alajos. Bp., 1905, Franklin-Társulat, XII+184 p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal.
Jürgen Kaiser, Alexander Scharmann, Beate Poyck-Scharmann: A kéz reflexmasszázsa. Hatásos fájdalomcsillapítás és gyógykezelés. Bp., 1997. Magyar Könyvklub. Ábrákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, melléklettel.
Verhandlungen und Mittheilungen des Siebenbürgischen Vereins für Naturwissenschaft zu Hermannstadt. XL. Jahrgang. [A nagyszebeni Erdélyi Természettudományi Társulat közleményei, XL. évf.] Hermannstadt [Nagyszeben], 1890, Buchdruckerei der G. von Closius'schen Erbin, 2 sztl. lev. + LXXXIV+128 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, részben szétváló fűzéssel, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
Verhandlungen und Mittheilungen des Siebenbürgischen Vereins für Naturwissenschaft zu Hermannstadt. XX. Jahrgang. [A nagyszebeni Erdélyi Természettudományi Társulat közleményei, XX. évf.] Hermannstadt [Nagyszeben], 1869, Buchdruckerei der v. Closius'schen Erbin, 2 sztl. lev. + 188 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban, helyenként kissé foltos, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből III. köt. Adattár 1000-től 1700-ig. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXII. köt. Bp., 1931, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Orvosi tanácsadó egészséges és beteg emberek számára. Szerk: Madzsar József egyetemi tanár. Bp., Enciklopédia R.T. 464p. Kiadói félbőr kötésben, gerince sérült. Egy mechanikus bonctani ábrával és gazdag illusztrációval.
2 db egészség-életmód témájú kiadvány: Judith S. Beck: Fogyókúra munkafüzet. A modern pszichológia leghasznosabb módszerei, önálló napi feladatokkal. + Barbara Blitzer: Kisbabát szeretnénk. Testet-lelket gyógyító program meddőséggel küzdő pároknak. H.n., 2013, Kulinária Kiadó. Kiadói papírkötés, kitöltetlen, újszerű állapotban.