Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., 1939, Novák Rudolf és Társa (Arany János-ny.), 1 t.+ 271+(1) p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel.
Kartal Emil: A magyar mezőgazdasági krízis megszüntetése. Az árminimálás célszerű keresztülvitele. Bp., én., Athenaeum, 47 p. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.
Természetrajz a katolikus általános iskolák VI. osztálya számára. Szerk.: Szent István-Társulat. Bp., 1947, Szent István-Társulat. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
Molnár László szerk.: A Budapesti Orvostudományi Egyetemen végzett orvostanhallgatók jegyzéke 1951-1969. A Semmelweis Orvostudományi Egyetem Levéltárának kiadványai. Promóciós könyvek IV. Bp., 1997, Semmelweis. Készült 300 példányban. Kiadói papírkötés.
Dr. Okolicsányi-Kuthy Dezső: A gümőkor. A nagy nép-betegség természetének, jelentőségének és az ellene való védekezés módjainak részletes népszerű ösmertetése. A Társadalmi Múzeum kiadványai 3. 392 fekete-fehér fotóval illusztrálva. Budapest, 1908, Korvin Testvérek Könyvnyomdája. Kiadói foltos egészvászon borítóban, 366 p.