1958 Szemle 3 db földrajzi témájú tanulmánnyal: Borbély Andor: Fényes Elek térképei; Lettrich Edit: Tanulmányutam Spreewaldban; Radó Sándor: Francia geográfusok a geomorfológiai formák osztályozásáról. Bp., 1958, Akadémiai. 235-255. p. Különlenyomat a Vasi Szemle 1972. évi II. számából. Tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, utolsó lap széle apró sérüléssel.
Cholnoky Jenő: A Föld-glóbus és használás módja. Különös tekintettel a Magyar Földrajzi Intézet R.-T. gyártotta globusokra. 20 p. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, ceruzás jelölésekkel, egyik lapon szakadással.
C. Plinius Secundus: A természet históriája. (A növényekről). Részletek a XII-XXI. kötetből. Vál.: Zánkai Géza. Ford.: Tóth Sándor. Bp., 1987, Natura. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Földváriné Vogl Mária: A differenciális termikus elemzés szerepe az ásványtanban és a földtani nyersanyagkutatásban. A Magyar Állami Földtani Intézet alkalmi kiadványa. Bp., 1958. Műszaki Könyvkiadó. Kiadói, szétvált, ragasztott papírkötésben.
A psychopharmakologia klinikai vonatkozásai. Az 1962. évi ideggyógyász naggyűlés 28 referátumát és előadásait tartalmazó tanulmánykötet. Debrecen, 1964, Orvos-Egészségügyi Szakszervezet. Egészvászon-kötés, ex libris-szel. Megjelent 500 példányban.
Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis kopással a borítón,