Michael Brett - Werner Forman: A mórok. Az iszlám nyugaton. Ford.: Zala Tamás. Bp., 1985, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Eugen Dietrich: Neues Pharmazeutisches Manual. Elfte, vermehrte Auflage. Hrsg. von Dr. Karl Dieterich. Berlin, 1913, Julius Springer, VIII+774 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az elülső szennylap és előzéklap kijár, a címlapon kis hiánnyal, a hátsó szennylap és az utolsó lap (774/776) hiányzik.
Sztrókay Kálmán 4 műve: A kis mérnök; A kis technikus; A kis csillagász. Bp., 1940-1942, Rózsavölgyi és Társa. + Még száz kísérlet. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, vegyes állapotban.
Bölsche: Az élet fejlődéstörténete. Ford.: Dr. Fülöp Zsigmond. Világkönyvtár. Bp., 1912, Révai. A címlap és a kötés rajzát Zádor István készítette. Kiadói kemény-kötés, Dárday Aladár-kötés, kopott borítóval.