Könyvek: Történelem

Tételek száma: 215

Ifj. Vayer Lajos: Magyar uralkodók. Officina Képeskönyvek 45/46. Bp., 1942, Officina, 30+2 p.+20 (egészoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány bejelöléssel, kissé foltos lapélekkel.
19460.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Nagy Miklós: Takáts Sándor r. tag emlékezete. A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek. XXII. köt. 16. sz. Bp., 1937, MTA, 113+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, bejelölésekkel és aláhúzásokkal.   Takáts Sándor (1860-1932) történész, levéltáros.
19461.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Ego: A Hazai Általános Biztositó-Társaság, Kossuth Ferenc és Rónai (Rottenburg) Mór. Bp., 1895, Országgyűlési Értesítő Kő- és Könyvnyomda Rt., 19 p.
19462.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Szovjetúnió kommunista (bolsevik) pártjának története + Fehér könyv - A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. Kiadói papírkötés, sérülésekkel.
19463.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,39
2,57
Mihályfi Ákos és alkotótársai: Gróf Apponyi Albert elnök emlékezete. Bp., 1937, kiadói papírkötés, jegyzetekkel.
19464.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,39
2,57
4 darab kommunista könyv: A leninizmus alapjai, Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése, Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben, Alkotmány, szocializmus, demokrácia. Papírkötés, sérülésekkel.
19465.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,39
2,57
Williamson, J. A.: A brit birodalom születése és kifejlődése.    A brit birodalom születése és kifejlődése. (Oxford. 1944. Univ. Pr.) 37 l. Oxfordi füzetek világkérdésekről. 29. szám. Fűzve, kiadói borítékban
19466.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Boldizsár Iván: Összeesküvés a magyar nép ellen. Bp., 1952, Szikra, 187+(1) p. Kiadói félvászon-kötés.
19467.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Manga János: Magyar népdalok, népi hangszerek. Bp., 1975. Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben.
19468.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Tóth László: A szemtanú. Kaposvártól-Washingtonig. [A fotóriporter életrajza] Bp., é.n. Ajtósi Dürer Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
19469.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
9
Kecskemét is kiállítja... Gáspár András, Erdősi Imre, Lestár Péter, Muraközy János, 71. honvéd zászlóalj, 16. (Károlyi) huszárezred, Kecskemét város szabadcsapata. Szerk. Székelyné Kőrösi Ilona. Kecskemétiek a szabadságharcban II. Kecskemét, 2002. Kiadja a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Katona József Múzeuma. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
19470.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
19471.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft