Könyvek: Történelem

Tételek száma: 215

Aly, Götz, Pross, Christian, Chroust, Peter:  Cleansing the Fatherland : Nazi Medicine and Racial Hygiene Johns Hopkins University Press, 1994 . Kiadói papírkötésben
19484.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból. II. köt.: A villafrancai béke után. Bp., 1881, Athenaeum, 2 sztl. lev.+ 578+(2) p. Aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy-két lap kissé sérült, a címlapon kisebb kivágásból eredő hiánnyal, korabeli tulajdonosi névbejegyzéssel (Szlávi Lajos 1882).
19485.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
19486.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Uralkodók és dinasztiák. Budapest, 2001, Magyar Világ Kiadó. Kiadói műbőr kötés. A könyv az Encyclopaedia Britannica alapján készült, hasznos munka.
19487.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
19489.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
19490.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
19491.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
19492.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Seebergi Sasyvári Zoltán: Egy konszolidálási kísérlet a 18. században. A Seeberg-bizottság tevékenysége. Bp., 2006, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
19493.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Sárkány József: Gróf Széchenyi István élete és eszméi. Gróf Széchenyi István születésének 150-ik évfordulójára. (A Széchenyi Munkaközösség kiadása 3. szám). Cegléd, 1941, Garab József-ny., 79+(1) p. + 6 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19494.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
1990 A nemzeti megújhodás programja (az MDF kormány programja) + Parlamenti Almanach 1990
19495.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
Széchenyi pesti tervei.Magyar Levelestár. Válogatta a szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Bácskai Vera, Nagy Lajos. Fordította: Bába Iván, Vásárhelyi Judit, Ziegler Géza. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval, rajta kis szakadás
19496.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft