4 200 Ft
Edward Shepherd Creasy: The rise and progress of the English constitution. London, 1874, Richard Bentley & Son. Angol nyelven. 12. kiadás. 400p. Korabeli aranyozott, bordázott egészbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel és borítóval, kissé foltos előzéklapokon Ex libris The Folio Society és korabeli tulajdonosi névbejegyzéssel.