Könyvek: Történelem

Tételek száma: 215

Kerékgyártó János: Kossuth Lajos. Bp., Athenaeum, kiadói félvászon kötés, beírásokkal.
19509.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Stefan Holcík: Pozsonyi koronázási ünnepségek 1563-1830. Ford.: Nagy Judit. Bp., 1986, Európa. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19510.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Einst und Jetzt. Jahrbuch des Vereins für corpsstudentische Geschichtsforschung e. V. Band 67. Würzburg, 2022, Verein für corpsstudentische Geschichtsforschung e. V. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19511.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
A korona kilenc évszázada. Történelmi források a magyar koronáról. Vál.: Katona Tamás. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
19512.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
4 db Széchenyi Istvánnal kapcsolatos könyv: Éber Ernő: A czenki földesúr. Bp., 1942, "Pátria", 95 p. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. + A ,,Felelet" és más vitairatok Széchenyi István A' Kelet népe című könyvére.; Magyar játékszinrül.; Hitel. Reprint kiadások. Változó állapotban.
19513.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Vegyes könyvtétel, 3 db:   G. M. Gilbert: Nürnbergi napló. Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, benne újságkivágásokkal.   Balogh Edgár: Hídverők Erdélyben 1944-46. Bp., 1985, Kossuth. Kiadói papírkötés.;   Frank László: Zöld ár. Bp., 1985, Zrínyi. Kiadói papírkötés.;
19514.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
2 db könyv - Vita Zsigmond: Művelődés és népszolgálat. + Benkő Samu: A helyzettudat változásai. Bukarest, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19515.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., [1998], Kossuth. Reprint kiadás, kísérőtanulmánnyal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, zsugorfóliában. Az 1898. évi Révai-kiadás hasonmása.
19516.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Báró Kemény Zsigmond: Történelmi és irodalmi tanulmányok. Első kötet. Bp., Franklin, 1907, kopott kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel.
19517.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57
Papp Ferenc: Báró Kemény Zsigmond. I-II. köt. Bp., 1922-1923, MTA, 454 p.; 585+(3) p. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
19518.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Leninről. Moszkva, 1945, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben
19519.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,55
1,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft