Kerék Mihály: A magyar föld. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár 2. Bp.,én,Magyar Élet. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.
Környei Elek: Beethoven Martonvásáron. István Király Múzeum Közleményei B. sor. 16-17. sz. Székesfehérvár, 1958, István Király Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Megjelent 2000 példányban. + A martonvásári Beethoven Múzeum. István Király Múzeum Közleményei D. sor. 13. sz. Székesfehérvár, 1958, István Király Múzeum. Kiadói p...
Dr. Boros Edit: Tájkép a Somlóról a helynevek tükrében. Helytörténeti Füzetek 4. Veszprém, 1988, Eötvös Károly Megyei Könyvtár, 22 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 150 példányban.
Márton Jakab: Székesfehérvári emlék. Az őskoronázó város rövid történetével, 20 színes képpel és magyarázószöveggel. Bp., Hornyánszky. Kiadói papírkötés, ázott, viseltes állapotban.
Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft. Führer durch die 6. Wanderausstellung und 7. Wanderausstellung zu Königsberg i. Pr. 16.-20. Juni 1892. Berlin, 1892, Hempel & Co., 70+(2) p.+ 2 (kihajtható térképek: Poroszország és Poznan [Posen], ill. Kalinyingrád [Königsberg] térképe) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval.
Nagykőrös városképi és műemléki vizsgálata. Kézirat gyanánt. Bp., 1951., Múzeumok és Műemlékek Országos Központja, 6+5+1+2+13+1+6+6+4 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, szakadozott, foltos borítóval.