Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 191

Álomvárosok Európában. Ford.: Striker Judit. Bp., 2000, Magyar Könyvklub, kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19062.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
19063.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
19064.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
Magyarország földrajzinév-tára. II. Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Heves megye, Nógrád megye, Szolnok megye, Tolna megye, Zala megye. Összesen 8 megye. Bp., 1979-1980, Kartográfia. Kiadói papírkötés.
19065.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Borsod-Abaúj-Zemplén megye története és legújabb kori adattára. Szerk.: Varga Gáborné. Miskolc, 1970, Borsod-Abaúj-Zemplén megye Tanácsa Végrehajtó Bizottsága. 674 p. Kiadói, enyhén szétvált egészvászon-kötés. Megjelent 2500 példányban.
19066.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Falk Zsigmond, dr. Budapesttől San- Franciscoig. Amerikai uti jegyzetek. Bp., (1902). Magyar Kereskedelmi Közlöny.226 p. Lapszámozáson belül számtalan egészoldalas és szövegközti képpel.. Kiadói, illusztrált papír kötésben.Címlap hiányzik
19067.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
Mészáros László: Erdély természeti kincsei. Bp., 2003, Officina 96 Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19068.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 7. Tanulmányok Budapest Múltjából. 1936, Budapest Székesfőváros kiadása, sérült kiadói papírkötés.
19069.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
Veress D. Csaba: A három Pécsely története. A község története a magyar honfoglalástól napjainkig. (DEDIKÁLT). Veszprém Megyei Levéltár kiadványa 9. Veszprém, 1993, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban. A szerző, Veress D. Csaba (1933-2014) történész, helytörténész által DEDIKÁLT példány.
19070.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
Zádori János: Spanyol út. 1868. Pest, 1869, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél levált, viseltes állapotban.
19071.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
19072.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
19073.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft