Domonkos Ottó: Ár- és bérlimitációk Sopron városban és Sopron megyében. (XVI- XIX. század). Előmunkálatok a Magyarság Néprajzához 8. Bp, 1980, MTA Néprajzi Kutatócsoport. Papírkötésben, jó állapotban.
Szigetvári György: Mai séta a régi Kaposváron. Kaposvár, 1989, Kaposvári Városszépítő Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Pécsi Márton - Sárfalvi Béla: Magyarország földrajza. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Számos képpel illusztrálva, 3 kihajtható melléklettel. Átkötött egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Landsberger, Franz: Breslau. Mit 156 Abbildungen. Leipzig, 1926, E. A. Seemann, 3 sztl. lev.+ 206 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Kleiner Führer für die Rhein-Reise von Köln bis Frankfurt. Griebens Reisebücher Band 75. Berlin, 1900, Albert Goldschmidt. Kihajtható térképekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.