19014.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 800 Ft
A. R. Hope Moncrieff: Bonnie Scotland. Painted by Sutton Palmer Described by - -. London, 1912, Black London, XI+255 p.+74 (feliratozott hártyapapÃrral védett szÃnes egészoldalas képtáblák Skóciáról) t. Angol nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott felsÅ‘ lapélekkel, apró kopásnyomokkal, benne 1914-es ajándékozási sorokkal, jó állapotban.