19032.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország Bevezető köt. (I. kötet.) Bp., 1887, M. Kir. Államnyomda, VIII+594+1 p. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel kissé kopott borítóval, minimális sérülés az előzéklapon, intézményi bélyegző