19078.
460. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
Séta bölcsőhelyem körül. Erdélyi képeskönyv. Szerk.: Kovács László. Erdély íróinak vallomása - írásban és képben - szülőföldjük tájairól. Benne Asztalos István, Kacsó Sándor, Karácsony Benő, Kemény János, Kós Károly Kovács László, Maksay Albert, Molter Károly, Reményik Sándor, Tamási Áron, Tompa László, Wass Albert írásaival. Bp.,(1940),Révai, 198+17 p. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, vaknyomásos, kartonált papírkötésben, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.