Studinka László: Minden nap vadásznap. A szerző, Studinka László (1918-1981) vadász, vadgazda, vadászati író, erdész, ornitológus. Bp., 1977, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
Dr. Torday Ervin: Erdőgazdasági alapismeretek. Bp., 1948, szerzői kiadás (Dr. Móricz Miklós-ny.), 268 p.+ XII (fekete-fehér fotók) t. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, minimálisan foltos borítóval.
Wiele, Hermann: Für Hagenbeck im Himalaja und den Urwäldern Indiens. Dreißig Jahre Forscher und Jäger. Mit über 100 Originalaufnahmen des Verfassers sowie 3 Landkerten. Dresden, 1925, Deutsche Buchwerkstätten, 1 (címkép, fekete-fehér fotó) t. + 346+2 p.+39 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. + 3 (térképek, közte 1 kétlapos) t. Rendkívül gazdag fekete-fehér fotóanyaggal, szövegközti rajzokkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a hátsó borítón és néhány lap szélén folttal, egyébként jó állapotban.