4 800 Ft
Az ó testamentom mellé vettetett könyvek. Mellyek Apocryphusoknak neveztetnek. [Lipsiában [Lipcse], 1776.,Löve Antal], 272 p. Töredék, a "Szent Biblia, az-az: Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Irás" (Károli Gáspár) 1776-os lipcsei Löve Antal kiadás részre volt. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, bélyegzésekkel, (címlap nélkül (?)), possessori bejegyzésekkel.