8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Gregor Peltzmann (Peltzmann Gergely): Geistlicher Wegweiser zur Beförderung der christkatholischen Kirchen- und Hausandacht. Pest, 1850, A. Müller. Első kiadás! Német nyelven. 1t (acélmetszet) + XVIII + 408p. Korabeli aranyozott, díszes, vaknyomásos egészbőr-kötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány kevés lap kissé foltos.