3 400 Ft
9,02 EUR, 9,71 USD
Hammerstein, Ludwig von: Betrachtungen für alle Tage des Kirchenjahres, mit besonderer Rücksicht auf religiöse Genossenschaften I-II. Freiburg, 1901, Herdersche Verlagsbuchhandlung. Harmadik, javított kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott, bordázott, díszes bőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, festett lapélekkel, címlapon intézményi bélyegzővel.