4 800 Ft
Martin Konrád: A katolika religio tankönyve I-II. köt. [Egybekötve.] Ford.: Mester István. Eger, 1854, Szent István-Társulat,(Érseki Lyceum-ny.), XIII+431;XIV+2+371 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.