5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Városy Gyula: A katholikus iskolaügy Magyarországban. I-II. köt. I. köt.: A magyar katholikus alapítványok jogi természete különös tekintettel a katholikus iskolaügy körül ujabb időben felmerült téves nézetekre. II. Literae Authenticae. Kalocsán, 1882, (Bp., Athenaeum-ny.), 44+XXII+1+192+2+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kopott, foltos gerinccel.