2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Webster J. Macdonald: Magyarországi Szent Margit skót királyné. A Pápai Református Theológiai Akadémia Kiadványai 15. sz. Pápa, 1935, Főiskolai Nyomda, 1 t.+13+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt. borítóval, az utolsó 2 lapon kis sérüléssel, a lapok felső sarkain világos folttal.