Könyvek: Vallás

Tételek száma: 94

Nogáll János nagyváradi kanonok: Hitszózatok a pap szívéhez. Pest, 1863. Eggenberger. 146p. Kiadói papírborítóval, kissé sérült, borító, hátoldalán ragasztással Ritka!
20225.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Iszlám. Művészet és építészet. Bp., 2005, Vince. Színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában.
20226.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
20227.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Borda Lajos: Dupla kávé - vitairat (Katolikus vélemény) Zebegény, 2020. Borda Antikvárium. 96 + (2) p. Kiadói papírborítóval. Csak 396 példány
20228.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
20229.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Gesztelyi Nagy László: Az egyházi adózás és párbér jelen állása Magyarországon. Kecskemét, 1939. 192p. Kiadói papírkötésben
20230.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Az ó testamentom mellé vettetett könyvek. Mellyek Apocryphusoknak neveztetnek. [Lipsiában [Lipcse], 1776.,Löve Antal], 272 p. Töredék, a "Szent Biblia, az-az: Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Irás" (Károli Gáspár) 1776-os lipcsei Löve Antal kiadás részre volt. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, bélyegzésekkel, (címlap nélkül (?)), possessori bejegyzésekkel.
20231.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71
Jó illatú rósáskert, mellyben sok szép imádságok mind annyi jó illatú rózsák találtatnak, reggeli, estvéli és sz. mise előtti imádságok az urvétele előtt, 's utána-való könyörgések. [...] Pesten, [1848], Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 1 (rézmetszet) t.+ 9 sztl. lev.+ 348+(2) p. Korabeli egészbőr-kötésben, viseltes állapotban, sérült, kopott borítóval, foltos lapokkal.
20232.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Bita Dezső: Egyházi beszéd melyet Borbély Kornél Kálmán pannonhegyi sz.ben r. áldor s a Szent Ágostonról nevezett bécsi fönsöbb áldozár intézet tagjának első sz. mise áldozatja alkalmával mondott Rév-Komáromban, mondott - - , ... Rév-Komáromban, karácson hó 26-án 1858. Bécs, 1858, Mechitáristák betűivel, 15 p. Papírkötés, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzéssel.   Bita Dezső Ferenc, O.S.B. (1831-1922) római katolikus pap, bencés szerzetes, hittudós, szentszéki ülnök, irodalomtörténész, egyetemi tanár.
20233.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
20234.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
Molnár Antal - Szabó Ferenc: Bangha Béla SJ emlékezete. Bp., 2010, JTMR - Távlatok. Kiadói papírkötés.
20235.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
9
Révész Imre: A magyarországi reformált egyház számára egyházi főhatósággal felállítani szándékolt konventről. Különnyomat. Debreczen, 1875, Nyomtatott Város Könyvnyomdájában, 4+58 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, javított gerinccel.
20236.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft