Ausztrália 1988. "Oktatás / Ausztrália bicentenáriuma" kétoldalas Cu-Ni emlékérem karton díszlapon. Az érem előlapját a magyar származású Michael Meszaros (1945-), Mészáros Andor (1909-1972) fia tervezte. (40mm) T:UNC
Australia 1988. "Education / Australia's bicentenary" two-sided Cu-Ni medallion in paper case. The obverse of the medal was designed by the Hungarian origin Michael Meszaros (1945-), son of Andor Mészáros (1909-1972) (40mm) C:UNC
Ausztrália 1988. "A New South Wales-i lyukas dollár" bronz emlékérem eredeti karton díszlapon T:UNC kis patina
Australia 1988. "The New South Wales Holey Dollar" bronze commemortive medallion on original cardboard sheet C:UNC small patina
Ausztria 1815. "FRANCISCO I AVSTRIACO PIO AVG FELICI / ADVENTV AVGVSTI FAVSTISSIMO" XIX. századi (?) utánöntött Fe emlékérem Lombardia-Velence visszacsatolásáról az Osztrák Császársághoz. Szign.: H. Vassallo, L. Manfredini (41mm) T:XF oxidáció /
Austria 1815. "FRANCISCO I AVSTRIACO PIO AVG FELICI / ADVENTV AVGVSTI FAVSTISSIMO" recast Fe commemorative medallion for the 19th century (?). For the reattachment of Lombardy-Venice to the Austrian Empire. Sign.: H. Vassallo, L. Manfredini (41mm) C:XF oxidation
Ausztria 1879. "Gedenkzeichen an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestäten von Österreich 24. April 1879 / Franz Joseph - Elisabeth" fém emlékérem az uralkodói pár 25. házassági évfordulójának emlékére (39mm) T:VF ph.
Austria 1879. "Gedenkzeichen an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestäten von Österreich 24. April 1879 / Franz Joseph - Elisabeth" metal commemorative medallion for the 25th Anniversary of the Royal Couple (39mm) C:VF edge error
Ausztria / Bécs 1879. "A bécsi Zenebarátok Társaságának Konzervatóriuma / Versenydíj II. 1879" bronz díjérem (45mm) T:AU / Austria / Vienna 1879. "Conservatory of the Society of Music Lovers of Vienna / Competition prize II 1879" bronze award medal. "CONSERVATORIUM DER GESELLSCHAFT DER MUSIKERFRUENDE IN WIEN / CONCURS PREIS 1879 II." (45mm) C:AU
Ausztria 1908. "Ferenc József uralkodásának 60. évfordulója" bronz jubileumi emlékérem szalag nélkül. "FRANCISCUS IOSEPHUS I. 1848. - FRANCISCUS IOSEPHUS I. 1908." (29mm) T:XF patina
Austria 1908. "60th Anniversary of Franz Joseph's Reign"bronze jubilee commemorative medallion without ribbon (29mm) C:XF patina
Ausztria 1960. "Alsó-Ausztria Kereskedelmi Kamara / Hűséges együttműködésért" bronz emlékérem gravírozva (51mm) T:VF
Austria 1960. "Chamber of Commerce Lower Austria / for faithful cooperation" bronze commemorative medallion witn engraving C:VF
Ausztria 1995. "Erzsébet császárné / Európai monarchiák" jelzetlen Ag emlékérem (14,97g/34mm) T:PP ujjlenyomat
Austria 1995. "Kaiserin Elisabeth / Europaischen Monarchien" unmarked Ag commemorative medallion (14,97g/34mm) C:PP fingerprints
Ausztria 2000. "Bécsi Nemzetközi Postai Bélyegző Kiállítás" bronz emlékérem, ráerősítve egy Ausztria 2000. 20Sch Al-bronz "Osztrák bélyegek" forgalmi emlékpénzzel, eredeti tokban (60mm) T:AU
Austria 2000. "Vienna International Postage Stamp Exhibition" doubl-sided bronze medallion, affixed with an Austria 2000. 20 Schilling Al-bronze "Austrian Stamps" commemorative coin, in original case (60mm) C:AU