Militária

Tételek száma: 134

cca 1905 Az S.M.S. Admiral Spaun osztrák-magyar gyorscirkáló hadihajó matrózai lefekvéshez készülődnek az alsó fedélzeten, sztereofotólap / Black-and-white privately made 3-D photo postcard of S.M.S. Admiral Spaun Interesting view of the sleeping arrangements below deck. Some of the sailors are lying on blankets on the floor. A couple of fearless seamen have strung up hammocks from the ceiling. The writing in Hungarian on the picure side says Sleeping on the ship.. 11x8,5 cm
17523.

cca 1905 Az S.M.S. Admiral Spaun osztrák-magyar gyorscirkáló hadihajó matrózai lefekvéshez készülődnek az alsó fedélzeten, sztereofotólap / Black-and-white privately made 3-D photo postcard of S.M.S. Admiral Spaun Interesting view of the sleeping arrangements below deck. Some of the sailors are lying on blankets on the floor. A couple of fearless seamen have strung up hammocks from the ceiling. The writing in Hungarian on the picure side says "Sleeping on the ship.". 11x8,5 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
cca 1915 Katonaportré, keményhátú fotó Wichner losonci műterméből, 10,5×6,5 cm
17524.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
cca 1914 S.M.S. Erzherzog Friedrich osztrák-magyar hadihajó matrózának fotója, pipával és kitüntetésekkel. Modern nagyítás 9x12 cm / sailor from S.M.S. Erzherzog Friedrich. He is standing holding a pipe on his right hand, two medals on his chest. Modern copy 9x12 cm
17525.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
cca 1905 Az S.M.S. Admiral Spaun osztrák-magyar gyorscirkáló hadihajó matrózainak birkózóversenye, sztereofotólap / Black-and-white privately made 3-D photo postcard of two seamen in a Greco-Roman wrestling match on the foredeck of S.M.S. Admiral Spaun being watched by a group of their mates. The writing in Hungarian on the picture side says During Free Time.. 11x8,5 cm
17526.

cca 1905 Az S.M.S. Admiral Spaun osztrák-magyar gyorscirkáló hadihajó matrózainak birkózóversenye, sztereofotólap / Black-and-white privately made 3-D photo postcard of two seamen in a Greco-Roman wrestling match on the foredeck of S.M.S. Admiral Spaun being watched by a group of their mates. The writing in Hungarian on the picture side says "During Free Time.". 11x8,5 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
II világháborús lovas katonák, fotólap, lapszéli sérülésekkel, 8,5×13,5 cm
17527.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
1943 Alla Breve Hiradó c. humoros, szatirikus lap, benne a Don-kanyarral viccelődő írással (,,Összefoglaló hadijelentés a hét eseményeiről), 8 p.
17528.

1943 Alla Breve Hiradó c. humoros, szatirikus lap, benne a Don-kanyarral viccelődő írással (,,Összefoglaló hadijelentés a hét eseményeiről"), 8 p.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
cca 1885 Katona portréja, keményhátú fotó Pap Ferenc magyaróvári műterméből, 10,5×6,5 cm
17529.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
cca 1885 Katona portréja, keményhátú fotó Juhász és Podleszny kassai műterméből, 10,5×6,5 cm
17530.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
cca 1905 Katona portréja, keményhátú fotó Kemény Jenő kassai műterméből, 10,5×6,5 cm
17531.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
1939-1942 II. világháborús német katonai témájú grafikák, 3 db: Helmut Wick (1915-1940) Luftwaffe tiszt portréja; Dornier Do 217 bombázó repülőgép; Wehrmacht katona. Tus, papír, jelzettek (olvashatatlan monogrammal). A lapok előtt hártyapapírral, lapméret: 24x17 cm
17532.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
II. világháborús állványos géppuska, fotó, szélein törésnyomok, 9×6 cm
17533.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
II. világháborús katonai negatívok, 7 db, 6×9 cm
17534.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft