4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
Antik, XIX. századi fotóalbum, bőrkötésben, sarkaiban réz veretekkel, belső kötéstáblán Bausek Péter, Pest 1870 körüli céges címkével, sérült gerinccel, kopott borítóról egy veret hiányzik, fotók nélkül, 30x22x3,5 cm