1934 Dorotheum 429. Kunstauktion - Sammlung des Historienmalers C. L. Hollitzer: Kostüme, Uniformen, Waffen aus vier Jahrhunderten / Dorotheum árverés (történelmi ruhák, egyenruhák, fegyverek), katalógus címlap + 7 db képtábla (1848/49-es magyar honvéd egyenruhák)
1936 A budapesti X. kerületi tisztviselőtelepi magy. kir. állami Széchenyi István gimnázium huszonnyolcadik értesítője az 1935-36. iskolai évről. Bp., 1936, Nádor-ny., 64 p. + 1 (fekete-fehér fotó) t. A borító Pálla Jenő (1883-1958) munkája. Kiadói papírkötés, sérült borítóval
1936 Szeder János: Nemzeti öncélúságunk fontossága és lehetőségei. - - orsz. gyűl. képviselő Veszprémben, 1936. évi április hó 3-án a Nemzeti Egység Ifjúsági Szervezete felkérésére tartott előadása. Bp., én., Szerzői, kissé foltos, 15+1 p.