cca 1940 Kolozsvári emlék, szív alakú, leporellószerű album kinyitható képekkel (Mátyás-szobor, Hitler Adolf-tér, Ferenc József Tudományegyetem, stb.), vászonborítással, 8x7,5 cm
1940 Forrás, havi folyóirat az agrárifjúsági legényegyleti vezetők számára, 1940. évi 2. szám, 8 p. + 1964 Népszabadság 1964. nov. 7-i száma, a címlapon: "Díszünnepség a Nagy Októberi Szocialista Forradalom 47. évfordulóján", 24 p.
1940-1942 Kir. Kat. Diákélet, a nyíregyházi kir. kat. gimnázium ifjúsági lapja 6 db száma (III. évf. 5. sz., IV. évf. 7-8. sz., V. évf. 1., 2., 6., 7. sz.), vegyes állapotban
1940-1943? A Pénztári Orvosok Lapja nevű havilap, az Országos Orvosi Nyugdíj- és Segélyező Intézet hivatalos közlönyének I. évf. 1-7. sz. teljes évfolyam. + II. évf. 1-12 sz.teljes évfolyam. + III. évf. 1 sz. Szerk.: Borbély Mihály. + További 24 szám, de évszám és egyéb jelölés nélkül. Ezek hiányosak. Átkötött félvászon-kötésben.