1941 Irsy-Irsik László által küldött meghívó a Felső-Krisztinavárosi Keresztelő Szent Jánosról elnevezett templom alapkőletételére, Nacsa Ferenc építőmester részére
1941 Jelenkor. (Társadalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap.) Szerk.: Katona Jenő. II. évfolyamának számai bekötve, félvászon kötésben A lap a német megszállást követően megszűnt. A nyilasok a lap szerkesztőjét, Katona Jenőt is letartoztatták. A lap szerzői között ellenzéki, katolikus, erdélyi, felvidéki írókat, valamint Nyugat szerzőit is megtalálhatjuk. Ritka!
cca 1941-44 Kolozsvár, képes turisztikai prospektus, 26 sztl. oldal, kiadja, Kolozsvár Város Idegenforgalmi Osztálya, kissé foltos borító majdnem levált.
Magyar naptár az 1942. esztendőre Debrecen, [1941.] Nagy Sándor Kászon 104 p. (A ,,Magyar Naptár" három éven keresztül jelent meg, ez az utolsó évi kiadása.) Kiadói papírborítóban.gerincen kis sérüléssel
1942 A nagyváradi m. kir. állami Szent László gimnázium évkönyve az 1941-42. iskolai évről. Nagyvárad, 1942, "Petőfi"-ny., 1 t.+ 125+(3) p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
1942 Turisták Lapja teljes évfolyama: 54. évf. 1-12. sz., 1942. január-december. Szerk.: Dr. Peitler Gyula (1-3.), Sujtó Béla (4-12.) Bp., Magyar Turista Egyesület ("Élet"-ny.) Benne számos a visszacsatolt területekkel kapcsolatos fotóval és írással. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.