Frank Wedekind: Haláltánc. Három jelenet. Fordította Karinthy Frigyes. Békéscsaba, 1916, Tevan. 39 p. Átkötve, egészvászon kötésbe az eredeti papírborító felhasználásával.
1920-1921 Kelet. Irodalmi és kritikai lap. Főszerk.: Baráthosi Balogh Benedek, Kerecseny János. II. évf. 1-2. sz. 1920. okt. 7., III. évf. 8-9. sz. (x2.) Az egyik borítója szakadt.
1921 "Nimm und lies und gib es deinem Nachbar!" Soproni népszavazás, német nyelvű propaganda nyomtatvány Magyarország mellett, gyűrődéssel, szakadt, 28x21 cm
1925 Magyar kisebbség. Nemzetpolitikai szemle. II. évf. II. félév. Szerk. Jakabffy Elemér, Willer József, Sulyok István. Lugos, 1923, Husvéth és Hoffer, Kiadói félvászon-kötés kis kopással
1925 Sopron Jubileumi Iparkiállítás, Zalai ipari, mezőgazdasági és kulturális kiállítás, Zsámbéki gazdasági és ipari kiállítás 3 db kiállítási meghívó és program
1925 Magyar kisebbség. Nemzetpolitikai szemle. IV. évf. I. félév. Szerk. Jakabffy Elemér, Willer József, Sulyok István. Lugos, 1928, Husvéth és Hoffer, Kiadói félvászon-kötés