1925-1948 Győr, 2 db iskolai értesítő: A Győri M. Kir. Állami Leánygimnázium értesítője az 1924-25. iskolai évről + A Győri M. Állami Révai Miklós Gimnázium évkönyve az 1947-48. tanévről. Kissé viseltes állapotban.
1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.
cca 1927 Zágonyi Sámuel magy kir. ny. alezredes: Beszámoló felolvasásom a Kanadába kivándorló magyarok sorsáról. Bp., é.n., szerzői kiadás. 8 p. Kissé foltos, lapszéli sérülésekkel.
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.