Plakát

Tételek száma: 71

1940 Kultúr mozgó mozi plakát Csillaghegy Pesti Mese c. magyar filmmel 30x48 cm Hajtva jó állapotban
18321.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
1940 Kultúr mozgó mozi film plakát Csillaghegy 30x48 cm Hajtva jó állapotban
18322.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Baleset ellen védekezz. Plakát Róna Emy jelzett grafikájával. Klösz nyomda, ca 1930. 50x65 cm Restaurált
18323.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
ca 1942 Macskássy János (1910-1993): Mozgó kocsiról ne ugorj le! OTI balesetelhárító propagandája. Magyar Jószef litoggráfia plakát. 60x50 cm Hajtva, jó állapotban
18324.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
18325.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
74,27
80,00
18326.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
Idézőjelben, El Kazovszkij, fe. Lugossy László, Pinczehelyi Sándor, Wahorn András, ef. Zámbó Ostván stb.. Csók István Képtár, Székesfehérvár, 1986. Plakát. Tervezte: Pinczehelyi Sándor, jelzett a plakáton. Lapszéli sérülésekkel. 84x58,5 cm.
18327.

"Idézőjelben", El Kazovszkij, fe. Lugossy László, Pinczehelyi Sándor, Wahorn András, ef. Zámbó Ostván stb.. Csók István Képtár, Székesfehérvár, 1986. Plakát. Tervezte: Pinczehelyi Sándor, jelzett a plakáton. Lapszéli sérülésekkel. 84x58,5 cm.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
18328.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
51,43
18329.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
68,97
74,29
18330.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
51,43
Haraszty István kiállítása, Székesfehérvár, István király Múzeum, 1977. Plakát, papír. Tervezte: Gulyás Gyula (1944-2008), jelzett a plakáton. Offset és J. Nyomda. 1000 pld. Feltekerve. 55x40 cm.
18331.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Rosta No. 625, Lloyd George és a Vörös hadsereg, szovjet kommunista propaganda plakát, szitanyomat, papír, 44x66 cm. /   Rosta No. 625, Lloyd George and the Red Army, Soviet communist propaganda poster, screen print, papír, 44x66 cm
18332.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft