1910 Kolozsvár, Bogyó István és Tauszik Alajos New York Szállodájának díszesen illusztrált szecessziós menükártyája, 1910 XI/28., a hátoldalon a résztvevők aláírásaival, hajtott, 21x12 cm
1933 Dr. Rosenberg Sándor gyógyszerészeti laboratórium (Bp. VII., Károly király út 3/a) előjegyzési napló és naptár az 1933. évre. Benne hasznos egészségügyi tudnivalókkal, reklámokkal, bejegyzésekkel (kézzel írt és beragasztott receptek, stb.) Kiadói aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval.
2 db menükártya: cca 1900 Temesvár, Hotel Prince Royal díszesen illusztrált francia ny. menükártyája, jobb alsó sarkában kissé sérült, 21x11 cm + 1909 Palais Sinaia, a Peles kastély látképével illusztrált francia ny. menükártya, jobb felső sarkában apró sérüléssel, hátoldalához egy másik kézzel írt menü rögzítve, 19x9 cm / 2 menu cards, one of them Timisoara Hotel Prince Royal, the other 1909 Pala...