Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 107

12119.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
421,05
457,14
Katona Zsuzsa (1951-): Kínai. 2000, faragott fa. Jelzett, m: 44 cm  ///  Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg.
12120.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
315,79
342,86
Katona Zsuzsa (1951-): Sziénai Szent Katalin. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 39,5 cm  ///  Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg.
12121.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
315,79
342,86
12122.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
263,16
285,71
12124.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
210,53
228,57
Franz Xaver Bergmann (1861-1936): Túzok. Hidegen festett bronz, 1900 körül, jelzett, m: 18,5 cm / Franz Xaver Bergmann (1861-1936) - Bustards  This cold-painted bronze sculpture, crafted by Franz Xaver Bergmann around 1900 Vienna / Wiener bronze,
12125.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
210,53
228,57
12126.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
210,53
228,57
12127.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
114,29
Claude Michel Clodion (1738-1814) után. Lázadás. Bronz szobor, jelzett Clodion. bronz talapzaton. / after Claude Michel Clodion: Uprise. Bronze statue, signed. on marble pedestal 31 cm
12128.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
157,89
171,43
Öreganyó. Faragott fa szobor, jelzett: BJ, kopással, m: 22,5 cm
12129.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Fiú. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 18 cm
12130.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,05
12,00
12131.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft