cca 1870-1890 Északnyugat-Magyarország (Balaton, Balaton-felvidék, Fertő-tó és környéke) térképe, Nagy-Magyarország térképből egyedileg, kézzel kivágva és vászonra kasírozva, 87,5x76 cm
1886 Hont vármegye térképe az egyes községek közötti úttávoláról kilóméterekben. Schön Alajos, Ipolyság, Hontmegyei kir. Építészeti Hivatal. javított szakadásokkal 50x70 cm Megviselt állapotban / Map of Hont county Slovakia
cca 1920-1930 Budapest székesfőváros kézitérképe, adatokkal és utcajegyzékkel. Tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. Átdolgozta és új adatokkal kiegészítette: Czakó István. 1 : 25.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Kissé sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, 62,5x46,5 cm
1916 Miskolc thj. város belterületének térképe. A legujabb adatok nyomán szerk. Lippay Béla, Bp., Klösz György-ny., kartonra kasírozva, foltos, javított, 31x50 cm.
cca 1996 A Magyar Állam összes erdőségeinek átnézeti térképe, 12 szelvényből álló, nagy méretű reprint térkép, sérült kiadói mappában, egyenként: 67x57 cm. Egy szelvény hiányzik, tehát nem 12+1 szelvény, hanem csak 12.
cca 1890 Gebirgs-Karte von Deutschland, bearb. v. Hermn Berghaus. Stieler's Schul-Atlas No. 13. / Németország hegységeinek rézmetszetű térképe, 1 : 7.000.000, Gotha, Justus Perthes, néhány kis lapszéli szakadással, 31,5 x24 cm