cca 1915 Szerbia és Macedónia I. világháborús térképe (Flemmings Karte von Serbien und Mazedonien, Kriegskarte Nr. 27). 1:1.100.000, 88x71 cm. Kiadói sérült és részben javított papírborítóval, térkép szélein kissé sérült.
cca 1893-1896 A Magyar Királyság vármegyei, összesen 71 db térkép (komplett), Posner Károly metszése és nyomása, "Pallas Nagy Lexikona", magyar, horvát-szlavón, erdélyi-partiumi vármegyékkel, közte: Varasd, Verőce, Zágráb, Szerém, Pozsega, Modrus-Fiume, Máramaros, Csík, Háromszék, Liptó, Árva, Ung, Bereg, Sáros, Szepes, Nyitra... stb. Hajtott, jó állapotban, 23,5x30,5 cm körüli méretekben.
1956 Atlas des formes du relief. Institut géographique national. Rengeteg térképpel, térhatású ábrákkal, hozzá 3D szemüveggel. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
Andrees Allgemeiner Handatlas in 120 Kartenseiten und zwei Ergänzungskarten. Bielefeld und Leipzig, 1887, Velhagen&Klasing. Második kiadás. Átkötött vászonkötésben